iPad 2 Home Tuşu Devresi Değişimi

iPad 2 Home Tuşu Devresi Değişimi Nerede Yaptırılır?

iPad 2 Home Tuşu Devresi Değişimini iPhone iStanbul ‘dan yaptırabilirsiniz.

Apple Teknik Servis

Tel: +90 216 492 1440 (pbx)
GSM: +90 535 331 3054

Mail: destek@iphoneistanbul.com

Adres: Murat Reis Mah. Gazi Cad. Selamet Sok. 64/1 Altunizade / İstanbul

iPad 2 Home Tuşu Devresi Değişimi Bilgisi

Eğer iPad 2’nizin ana ekran tuşu, zor çalışmaya başladı ise muhtemelen yakın zamanda değiştirmeniz gerekecektir. iPad 2 ana ekran tuşu tamamen bozulmadan önce; önce sert basınca çalışılır, sonra çok sert bastırınca çalışır ve daha sonra hiç çalışmamaya başlar. Bu sert basışlar iPad’in farklı arızalar vermesi ile sonuçlanabilir.

iPad 2 orta tuşu çalışmıyor sorunu ile karşılaştığınızda cımbız ve benzeri malzemeler ile bastırmayın veya orta tuşun içine doğru üflemeyiniz.

Sıvı teması ve tozlanma gibi nedenlerle, ana ekran düğmesinin altında bulunan devre kablosunun üzerindeki anahtar bozulur. Ve bu orta tuş sorun sadece iPad 2 ana ekran buton anahtarının değişimi ile giderilebilir.

iPad 2’nin orta tuşu öncam altındadır. Apple iPad 2 ana ekran butonunu değiştirmek için önce iPad camının sökülmesi gereklidir.

iPad 2 Home Tuşu Devresi Değişimi Servis Süresi

iPhoneiStanbul, iPad 2 an ekran buton değişimini yaklaşık 2 saat içinde yapmaktadır.

Apple iPad 2 öncamı, iPad’in kasasına yapışıktır. iPad öncamı, kasadan ısıtılarak sökülmektedir. Öncam ısıtılarak söküldükten sonra iPad 2 home butonu tamir edilir veya değiştirilir. Bu işlem, teknik yeterlilik ve uzmanlık gerektirir.

Apple iPad 2 Home Tuşu Değişimi
Apple iPad 2 Home Tuşu Değişimi